تاریخ : سه شنبه 2 فروردین 1390 | 04:24 ب.ظ | نویسنده : م.مهــرابی
به نام یگانه معمار هستی


با سلام خدمت شما کاربر و بازدید کننده گرامی و ضمن تشکر برای بازدید از این وب سایت:

این وبگاه در ضمینه های عمران ، نقشه برداری و معماری مشغول به فعالیت می باشد و سعی بر آن دارد رخدادها و مقالات این رشته ها را به صورت دقیق و سریع برای علاقه مندان منتشر گرداند.

در قسمت موضوعات میتوانید از مطالب مرتبط با هر یک از عنوانها استفاده کرده که از شاخص ترین آنها میتوان به همایشهای عمران، نمایشگاههای ساختمان ،اخبارهای عمرانی، کتب مهندسی،نرم افزارهای عمران،مقالات و فناوریهای نوین اشاره کرد.

در وب سایت قسمتی به عنوان سایتهای مرجع موجود است که مطالب این سایت عمدتاً از سایتهای مذکور در آن قسمت گرفته شده است البته مدیریت سایت نیز مطالبی را به صورت اختصاصی نیز در وب سایت قرار داده که خوشبختانه مورد استقبال دوستان کارشناس نیز قرار گرفته و پاره ای از اوقات نیز که توسط اینجانب احساس نیاز به یک مقاله ی فارسی زبان در مورد فناوریهای جدید میگردد؛ نسبت به ترجمه مقالات در آن ضمینه از زبان انگلیسی به زبان شیرین فارسی اقدام کرده و هم اکنون نیز مقالاتی در وب سایت موجود است که توسط اینجانب ترجمه و در اختیار دوستاران علم و اندیشه قرار گرفته است .


با توجه به فراوانی مقالات و به روز رسانی سریع سایت،پیشنهاد میشود از صفحات دیگر سایت که در پایین صفحه نمایان است نیز بازدید به عمل آورید.

در پایان از شما دوست گرامی خواهشمندیم ما را ازنظرات، انتقادات و پیشنهادات خود در جهت ارتقا کیفیت سایت بهره مند سازید.  


به امید سربلندی ایران اسلامی

م.مهرابی